Optymalizacja wprowadzania wyciągów bankowych w programie WAPRO MAG

800x800

 Opis webinarium

Czy zaczynasz dostrzegać czasochłonność wprowadzania płatności z banków? Nie Ty jeden. W dzisiejszych czasach optymalizacja i automatyzacja to najpopularniejsze słowa w biznesie.

Doskonale to rozumiemy, a dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu wiemy co i jak usprawnić w firmach pracujących w systemie wapro mag.

Podczas naszego najnowszego webinarium przedstawimy Moduł dodatkowy do wapro mag – Importer przelewów bankowych.

Pokażemy jak działa, a przede wszystkim jakie korzyści może przynieść Twojej firmie.

Termin

Wydarzenie już się odbyło. Zamów nagranie

Opłaty

Bezpłatny.

Odbiorcy

Osoby pracujące z programem wapro mag, które w znaczący sposób chcą zoptymalizować proces wprowadzania importu przelewów bankowych.

}

Czas trwania

40-60 min.

Jak działa Importer przelewów bankowych?

Import płatności odbywa się na podstawie numeru rachunku bankowego klienta, pola tytułem (numer zamówienia, numer dokumentu handlowego).
Efektem zaimportowania płatności jest dodawanie dokumentów finansowych, rozliczanie rozrachunków. Zaimportowane pozycje są automatycznie podłączane do zamówień (płatność dotyczy zamówienia – wg pola tytułem) lub dokumentu handlowego (płatność dotyczy dokumentu handlowego – wg pola tytułem).
Pozycje zaimportowane można ręcznie sparować z klientem lub wybranym dokumentem zamówienia oraz dokumentem handlowych. W takim przypadku kartoteka kontrahenta jest automatycznie uzupełniana o numer konta bankowego klienta.
W przypadku braku kontrahenta w systemie WAPRO MAG aplikacja dodaje nową kartotekę kontrahenta. Rozliczanie dokumentów może się odbywać grupowo (zasada FIFO) lub poprzez ręczne przyporządkowanie płatności z dokumentem.

Jakie korzyści da Ci udział w webinarium?

  • Dowiesz się jak zautomatyzować i przyśpieszyć wprowadzanie płatności od klienta.
  • Przekonasz się, że warto inwestować w optymalizację.
  • Poznasz nowe możliwości i ograniczysz błędy.
  • Na koniec webinarium dowiesz się jak zakupić moduł na korzystniejszych warunkach.

Prelegenci

Łukasz Dubiel

Łukasz Dubiel – związany z branżą IT od 2008 roku. Pierwsze szlify zdobywał jako wsparcie techniczne, a dziś jest specjalistą części magazynowej systemu Wapro ERP. Potrafi w sposób zrozumiały i jednoznaczny przekazać swoją wiedzę. Charakteryzuje się wysoką skutecznością w rozwiązywaniu codziennych problemów użytkowników oprogramowania WAPRO. Prywatnie miłośnik gier komputerowych, literatury Sci-Fi oraz pieszych wycieczek.

Zamów bezpłatną prezentację i zobacz jak działa system WMS