SYSTEM ERP + WMS dla firmy 3 + 2

System wapro mag + WMS dla wapro mag (zarządzanie magazynem wysokiego składowania WMS)

Czy ta oferta jest dla mojej firmy?

Nasza oferta i poniższa kalkulacja skierowana jest do firm, które nie mają wdrożonego oprogramowania klasy ERP oraz systemu do zarządzania magazynem wysokiego składowania (WMS) w magazynie. Założyliśmy takie zasoby firmy:

  • 3 osobowy dział handlowo – zarządczy
  • 2 pracowników magazynu
  • magazyn z pełnym pokryciem siecią WI-FI (w paśmie częstotliwości 5 GHz)
  • Serwer bazodanowy

!!! Jeżeli Twoja organizacja ma inną konfigurację to chętnie przygotujemy ofertę uwzględniającą specyfikę Twojej firmy.

Czy potrzebujemy analizę przedwdrożeniową?

Oprogramowanie ERP, które oferujemy to najwyższa wersja oporgramowania wapro mag. Jest to wersja Prestiż Plus, która dzięki wyposażeniu w Gniazda Rozszerzeń pozwala rozwijać program w stronę funcjonalności specyficznych dla konkretnych branż lub modelów biznesowych. W zakresie doboru oporgramowania WMS oprzemy się na Twoich odpowiedziach na pytania (ankieta) i rozmowie telefonicznej, bądź prezentacji rozwiązania.

Usługi wdrożeniowe

Aby wyposażyć firmę w nowoczesne narzędzia tzn. system wapro erp  (dokładny opis rozwiązania) oraz obsługę magazynu wysokiego składowania WMS dla wapro mag (dokładny opis rozwiązania) należy wdrożyć oprogramowanie oraz przeszkolić wymagany personel. Nasza kalkulacja zakłada duży nakład atencji ze strony klienta. Z doświadczenia wiemy, że tylko takie podejście gwarantuje 100% satysfakcji z wdrożenia oraz osiągnięcie wyznaczonych celów. Nie oznacza to, że nie ponosimy ciężaru wdrożenia, ale naszym celem jest wyposażyć firmę w przysłowiową wędkę, a nie rybę. Aby to osiągnąć w ofercie skalkulowane zostało:

 • 15 godzin na wdrożenie oraz szkolenie z oprogramowania wapro mag
 • 15 godzin na wdrożenie oraz szkolenie z oprogramowania WMS dla wapro mag
 • 5 dni gotowości zespołu X-COM przy starcie systemu WMS dla wapro mag (Zdalna asysta)

Jako producent oprogramowania WMS dla wapro mag stworzyliśmy unikalny system szkoleń, który działa i jest skuteczny.

Jakie oprogramowanie zawiera oferta?

Przygotowana oferta zakłada zakup 3 licencji wapro mag 365 (licencja działa 365 dni od daty aktywacji). Po roku przedłużamy abonament za kolejny rok. Podczas przedłużania abonamentu można swobodnie manewrować ilością stanowisk. Jeżeli w trakcie trwania abonamentu dokupisz kolejne stanowiska – płacisz tylko za okres do końca głównego abonamentu. Oprogramowanie ERP wzbogacamy funkcjonalnością programu WMS dla WAPRO MAG. Nabywamy licencję, a po roku dokonujemy jej aktualizacji za 20% wartości cennikowej.

3 x wapro mag 365 Prestiż Plus (licencja 365)

1 x WMS STANDARD dla wapro mag (licencja wieczysta)

Jakie urządzenia zawiera oferta?

Jako narzędzie dla dwóch magazynierów otrzymujesz dwa kolektory danych.. Urządzenia są wyposażone w dodatkowy uchwyt typu GUN, który poprawia ergonomię i wydajność pracy z urządzeniem. Dla wygody użytkowania urządzenie zawiera stację dokującą, służącą do łatwego ładowania.

2 x Kolektor danych CIPHERLAB 9700

Firma się zmieniła – co teraz?

Każda firma się zmienia, co powoduje, iż ciężko dobrać rozwiązanie na lata. Dlatego warto wybrać rozwiązanie, które będzie elastycznie i nie będzie blokować naturalnego rozwoju biznesu. Właśnie dlatego dobraliśmy licencje wapro mag w modelu abonamentowym 365. Można zmieniać ilość licencji przy przedłużeniu abonamentu oraz w każdym momencie rozbudować licencje. W zakresie oprogramowania WMS dla WAPRO ERP, występujemy jako producent, więc również jesteśmy elastyczni. Mamy do wyboru wersję abonamentową oraz wieczystą. Założyliśmy zakup licencji WMS dla WAPRO MAG w wersji STANDARD (opis funkcji wersji STANDARD). W każdym momencie możemy rozbudować licencję oraz zwiększyć ilość stanowisk lub urządzeń.

 

Dokładna specyfikacja cenowa oferty  
System WAPRO WMS STANDARD
(licencja wieczysta)
12 000 zł netto
Usługi wdrożeniowo–szkoleniowe
(30 godzin)
5 130 zł netto
Kolektor Danych CIPHERLAB 9700 + stacja dokująca
(2 szt.)
8 700 zł netto
Oprogramowanie wapro mag Prestiż Plus 365
(3 stanowiska)
3 297 zł netto
RAZEM 29 127 zł netto
   
Utrzymanie (koszt aktualizacji po roku)   
System WAPRO WMS STANDARD 2 400 zł netto
Oprogramowanie wapro mag Prestiż Plus 365
(3 stanowiska)
2 277 zł netto
RAZEM 4 677 zł netto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czego nie ma w ofercie?

Oferta zawiera prace zdalne. W przypadku pracy u klienta należy uwzględnić dodatkowy zryczałtowany koszt logistyczny w wysokości 1700 zł netto/dzień.
Oferta zwiera WMS dla wapro mag wersji STANDARD – w przypadku konieczności zmiany wersji, należy uwzględnić różnicę ceny między wersjami. W takim wypadku musimy również wykonać analizę przedwdrożeniową, która jest dodatkowo płatna, jej koszt to 3 000 zł netto (jednak przy spełnieniu określonych warunków, po całym wdrożeniu rabatujemy ją o 99%). Dla wersji WMS dla wapro mag w wersji Standard opieramy się na ankiecie wypełnionej przez klienta oraz rozmowie konsultacyjnej, dlatego analiza przedwdrożeniowa nie jest przeprowadzana.

Zamów bezpłatną konsultację

Dowiedz się więcej o zarządzaniu magazynem z systemem WMS WAPRO MAG

Jak skrócić czas wydań z magazynu

Jak zredukować personel magazynu?

Jak zmniejszyć ilość reklamacji?

Jak przyśpieszyć inwentaryzacje?