Tomy Show Polska

(…) Oprogramowanie Asseco WAPRO stanowi jeden zwięzły ekosystem programów realizujących określone funkcje, natomiast dzięki możliwości integracji z dodatkowymi modułami takimi jak obsługa magazynu wysokiego składowania czy integracja z systemami współpracujących firm spedycyjnych zasadniczo uprościło nam to codzienną prace oraz pozwoliło na zautomatyzowanie wielu procesów realizowanych w codziennej pracy (…)

Krzysztof Zimny

Czytaj więcej...

Hortus

(...) „Pozwoliło nam to na optymalizację naszych głównych procesów biznesowych oraz rozwój naszej firmy”. (...)

Krzysztof Połeć Product Manager Oregon.pl

Czytaj więcej...

Polkemic

(...) "Dodatkowym autem jest fakt, iż personel techniczno-programistyczny X-COM reagował na nasze sugestie dotyczące funkcjonalności oraz optymalizacji całego systemu. Pozwoliło to na szybkie wdrożenie  oprogramowania”. (...)

Jan Cyzio v-ce Prezes Zarządu

Czytaj więcej...

Auto Elements

(...) Wdrożenie poprzedzone zostało analizą przedwdrożeniową oraz szkoleniami. Wdrożeniowcy X-COM szybko reagowali na nasze potrzeby zarówno na miejscu jak i przy pomocy zdalnej. Program został rozbudowany o wiele modułów, które uwzględniały naszą specyfikę pracy, w tym o obsługę magazynu w nowoczesnym centrum magazynowo-logistycznym.(...)

Adrian R. Sklorz

Czytaj więcej...

YORK

(...) „Dynamiczny rozwój firmy oraz rosnące obroty wymagają zastosowania nowoczesnych narzędzi informatycznych które będą wspierać gospodarkę magazynową oraz kompleksowo realizowały procesy obsługi klienta” (...) 

Grzegorz Sułowski

Czytaj więcej...